Skupina Sillage byla založena roku 2007 a tvoří ji pět členů s významnými hudebními zkušenostmi.
A kdo že jsou ti členové? O zpěv a částečně kytaru se stará Jarda Hnilica ), na klávesy hraje Ivoš Řídký, neskutečné dovednosti s kytarou předvádí Jarda Zejda, do bicích radostně a kvalitně mlátí Michal Chaloupka a baskytaru objímá Pepe Kudláček. Více jsme toho na sebe napráskali v sekci Band pod jednotlivými jmény.
Kapela vyhrála ROCKovou Olomouc (2009) a FLY UP! Bílina (2009), další vítězná místa jsou v plánu do budoucna, takže je zatím nebudeme prozrazovat.
Hudba, kterou hrajeme, je řazena mezi melodický rock, někdy pop-rock, ale osobně si myslíme, že je nezařaditelná, jelikož a protože je originální a nepopsatelná (však poslechněte a posuďte sami).
Nejen v letošním roce nás můžete slyšet i vidět na festivalech a v klubech. Máte tip na nějaké místo, kde byste nás chtěli slyšet hrát? Tak neváhejte kontaktovat náš management, těším se na Vaše tipy.
Co Vám můžeme nabídnout v tuto chvíli na závěr? Mimo skladeb na www.bandzone.cz/Sillage, také čerstvé informace, pozvánky a další na FB stránkách skupiny https://www.facebook.com/pages/Sillage-ofici%C3%A1ln%C3%AD/316303475108832 nebo FB stránkách Jardy https://www.facebook.com/JaromirHnilicaOficialniFunklub .
No  jako bonus – chcete-li nás mít doma aspoň ve formě podpisových karet s věnováním, neváhejte a pište si o ně na adresu: sillage@email.cz